Sme tím mladých a ambícióznych ľudí. Všetci hovoríme plynulo Nemecky a preto sa nám darí vyhľadávať pre vás tie najlepšie pracovné ponuky v Nemecku a v Rakúsku. Prečo v zahraničí? Na Slovensku nie je kvalitná a podstivá práca dostatočne ohodnotená, to je žiaľ fakt. Super plat spolu s ostatnými výhodami, ktoré poskytujeme vám vieme zabezpečiť práve v okolitých krajinách.

"Naši ľudia", ktorým sme zabezpečili novú prácu v Nemecku alebo v Rakúsku zarábajú super platy za rovnakú činnosť. Neváhajte aj vy, vycestujte s nami do blízkeho zahraničia, kde bude aj na vás čakať super plat! Nemusíte mať obavy z ničoho, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s trhom práce v Nemecku a Rakúsku vám bez problémov vybavíme všetky administratívne dokumenty. Nájdeme vám vhodné ubytovanie v blízkosti vašej práce. Počas celého vášho pracovného obdobia vám budeme k dispozícií telefonicky aj mailom. Čokoľvek budete v práci ale aj mimo nej potrebovať, kľudne sa môžete na nás obrátiť.

Pozrite si naše pracovné ponuky a keď nájdete tú ktorá vás zaujíme, stačí keď vyplníte pár údajov o vás a my vás budeme kontaktovať. Prácu hľadáme predovšetkým pre manuálne profesie ako zvárač, zámočník, elektrikár ale aj pomocník, operátor vo výrobe, kontrolór kvality atď. Nemecký jazyk nie je podmienka, do zahraničia posielame zvyčajne malé skupinky a dôležité je aby sa aspoň jeden člen vedel dohovoriť. V práci teda nebudete sami, vycestovať môžete so svojimi známymi alebo vás začleníme do skupiny. Neváhajte a pre akékoľvek otázky nás kontaktujte. Tešime sa na vás!