Pracovník

Bezplatné ubytovanie

Súčasťou každej pracovnej pozície, ktorú ponúkame je zabezpečené ubytovanie. Ubytovanie sa z pravidla nachádza maximálne 10km od miesta práce. K dispozícií je vždy deň pred nástupom do práce. Po Vašom príchode si môžete pokojne oddýchnuť a nasledujúci nastúpiť do práce. Každé ubytovacie zariadenie je vybavené potrebným štandardom, ako spálňa, kuchyňa so základným vybavením, kúpelka a internet. Od nás dostanete presnú adresu a už nemáte žiadne ďalšie starosti.

Pracovník

Nadštandardný plat

Každá pracovná ponuka je spojená s nadštandardným platovým ohodnotením. Nemecký trh ponúka približne 2,3 a niekedy až 4krát vyššie platové ohodnotenie ako je na Slovensku. Plat je samozrejme vyplácaný na čas, čo je dôkazom serióznosti našich nemeckých partnerov. Pri nástupe sú v prípade potreby poskytnuté aj predčasné zálohy.

Pracovník

Vyplácanie mzdy

Voľné pracovné ponuky sú určené pre záujemcov o prácu na živnosť ale aj na trvalý pracovný pomer. Mzdy sú vyplácané v prípade živnostníkov na základne faktúry alebo pri zamestnancoch formou výplatnej pásky. Splatnosť faktúr je z pravidla do 20.dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca.

Pracovník

Poskytujeme zálohy

V prípade Vášho nedostatku finančných prostriedkov na prvý mesiac práce Vám môžeme poskytnúť zálohu za vykonanú prácu. Podmienkami vyplatenia zálohy sú minimálne 2 odpracované týždne. Výška zálohy je určená na základe dohody podľa potreby.

Pracovník

Náš tlmočík v Nemecku

V Nemecku máme taktiež kanceláriu so slovenským zastúpením, ktorá je Vám neustále k dispozícii. Naši kolegovia sú Slováci hovoriaci po nemecky. Sú Vám neustále k dispozícii k prípadnému tlmočeniu a k riešeniu rôznych situácií.

Pracovník

Dlhodobá práca

Väčšina pracovných miest je už vopred dohodnutá na presné časové obdobie. V prípade vzájomnej spokojnosti sa pracovný pomer predlžuje na dobu neurčitú. Ak sa vaša aktuálna práca v zahraničí skončí, vieme vám zabezpečiť prestup na ďalšie voľné pracovné miesta.

Pracovník

Žiadne poplatky

V rámci našej spolupráce nemusíte očakávať žiadne skryté sprostredkovateľské poplatky. Naše služby sú pre Vás zdarma! Odmenu máme zmluvne dohodnutú so spoločnosťami v zahraničí a to len v prípade, že je spokojnosť na oboch stranách - zahraničná spoločnosť je spokojná s novým pracovníkom a vy ste spokojný s novou prácou.