Cvičenie doma

Cvičenie doma

Keďže ste sa predpokladám všetci dobre zabezpečili nákupmi pred korona karanténou, aby ste mali trochu pohybu a čistejšiu hlavu, pripravili sme si pre vás 5 cvikov na domáce cvičenie za použitia materiálu, ktorý ste si vo veľkom stihli zadovážiť.

via GIPHY

 

 

1. Kváskové bicepsy

Pokiaľ nemáte doma jednoručné činky, ale stihli ste si nakúpiť pred karanténou balenia múky, tak počas toho, ako sa z vás stali pekári a pečiete práve domáci chlebík, si môžete zacvičiť biceps práve s balením múky.

via GIPHY

 

 

2. Voňavé brušáky

Keď sa vám chleba čerstvo dopiekol, najlepšie si zacvičíte brušné partie za pomoci Brušákov, no nato, aby ste mali väčšiu motiváciu, ľahnite si na chrbát, medzi kolena si chyťte čerstvo upečený voňavý chlebík a pri každom zdvihu si k nemu privoňajte. Pozor! Nezjedzte ho. To môžete až potom.

via GIPHY

 

 

3. Kliky alla carbonara

Na hruď  sú najjednoduchšie kliky. Každý deň spravte o jeden klik naviac a uvidíte kam sa dostanete. Pokiaľ si to chcete urobiť ťažšie, je najlepšie si napchať čo najviac balení cestovín do ruksaku. Zaručene zvýšite efektívnosť.

via GIPHY

 

 

4. Zemiakový leg day

Keď nechcete mať nohy ako dva zemiaky, klasika na cvičenie dolnej časti tela sú práve drepy. Ale, aby ste to nemali také jednoduché, hoďte si vrece zemiakov do ruksaku, dajte si ho na chrbát a drepujte za pomoci neho.

via GIPHY

 

 

5. Prehánková kondička

Postavte si balenia toaletného papiera podľa možností, najlepšie 3 vedľa seba a preskakujte ich bokom na čas. Druhá možnosť, ak máte dlhú chodbu alebo záhradu, položte si rolky toaletného papiera na bod A a bod B. Na čas beháte od jedného k druhému a vždy sa rolky dotknete. Koľko kôl dáte za 10 min ak každú minútu spravíte 5 angličákov? Alebo, ak vás nepreženie, posledná možnosť je, že sa na to môžete aj vy…

via GIPHY

 

 

Ďalšie blogy

Kam za vodou v Nemecku (August 2019)
kam za vodou v nemecku uvodny obrazok jozi v plavkach pri vode
TOP 7 miest v Nemecku, ktoré sa oplatí vidieť  
TOP 7 miest v Nemecku, ktoré sa oplatí vidieť
  Ako je to s prídavkom na dieťa (Kindergelt) v Nemecku?  
pridavok na dieta uvodny obrazok - jozi vypisuje tlacivo
  Ako si skrátiť čas počas karantény? Máme pre vás 5 tipov!
Ako si skrátiť čas počas karantény? Máme pre vás 5 tipov!
  Štátne sviatky v Nemecku 2020
Aj napriek tomu, že v posledných rokoch sa o Vianociach premýšľa iba v spojitosti s
vianoce v nemecku